Skvělý nápad na novou univerzitu?

od Hana Pexová
(Praha)

Bezva Vejška

Bezva Vejška

Tak jsem se docela náhodou jukla na film Bezva vejška. Myslela jsem, že to bude něco o americké univerzitě, kde se jen "kalí" a chlastá. Ale ten z vás, kdo se už trochu orientují v tom, jak vypadá světové vzdělání, jak je to s tituly, k čemu vlastně vysoká škola je, kdo zná knihu Bohatý táta, chudý táta, kdo ví, že kreativita je stejně důležitá jako matika a podobné vědy ten ten film prokoukne.

Lidi, kteří se nedostali na "prestižní" univerzitu, kde se stejnak učí mnoho věcí, které je stejně nezajímají a nebaví, se rozhodnou, že si udělají vlastní univerzitu, takovou, kde se budou učit to, co oni chtějí!!! A to mi přijde parádaní!!! Jistě, je to film a tak je to trochu přehnané, ale jinak, jinak je to skvělej nápad, kterej by se mohl v našem státě třeba vyvíjet. Doporučuju se na film kouknou a popřemýšlet o nápadu.

Komentáře k Skvělý nápad na novou univerzitu?

Průměrné hodnocení starstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jul 14, 2011
Hodnocení
starstarstar
1.
od: Michal Trněný

Ano, Hano!
To bych bral. Pokud by na te nasi VS nebyly zkousky. Zkousky jsou otrava, ktera me na VS (spolu s postupem vyuky od abstraktniho ke konkretnimu) docela stve. Na film se podivam a jak me napadne neco dalsi, napisu.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Jak se učit - studium rychle.

rychlocteni-468x60.gif