Pro koho je určen kurz Zrychlené učení a jak na zkoušky?

od Libor Činka

Dobrý den,
studuji čtvrtý ročník střední školy cestovního ruchu - před maturitou. Měla bych zájem o Váš studentský kurz "Zrychlené učení a jak na zkoušky", ale nevím jestli není určen pouze pro vysokoškoláky. Pomůže mi to připravit se i k maturitě? jen se chci ujistit, díky za odpověď.
Monika

ODPOVĚĎ

Dobrý den, Moniko,
kurz je určen:

1. středoškolákům pro snadnější studium včetně ohromného usnadnění maturity,
2. pro vysokoškoláky i kohokoli, kdo potřebuje studovat rychleji a s lepšími výsledky nejen pro hodnocení - známky,
3. zejména pro skutečně porozumění potřebné pro úspěšnou kariéru.
4. probíhá v úpravě pro firmy v kterých jsou lidé zavaleni informaceni ( v poslední době v Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, dříve dlouhodobě v Komerční banka, a.s. )

Chcete-li mít více času, namísto zdlouhavého trápení se nad učebnicemi, můžete se příhlásit v části Kurzy/Studentské kurzy na:
www.cetros.cz/shop.php

Hodně úspěchu přeje
Libor Činka
psychoterapeut, kouč, trenér kurzů zrychleného učení, superpaměti, Angličtina s hypnózou a autor řady knih.

+ + + + + + +
Další reakce zobrazíte kliknutím na:
Click here to read or post comments.
(Pokud link v tomto znění - obsahující slovo POST - neexistuje, pak ještě nikdo komentář nenapsal.)

Svoje tipy či dotazy k tomu příspěvku dodáte kliknutím na "Click here to post comments" nebo "Click here to read or post comments" nebo "Join in and write your own page! It's easy to do. How?". Video návod najdete níže.