Jazykové zkoušky

od Lenka Přichystalová

Dobrý den!

Jsem studentkou a právě bych měla skládat závěrečné jazykové zkoušky. Mým momentálním problémem není angličtina, ale španělština, ráda bych se zeptala zda byste mi mohl doporučit knihu kde jsou více přiblíženy techniky efektivnějšího učení konkrétně jazyků, byť v angličtině ale po podrobnějším prozkoumání metod by to již bylo snadnější přetransformovat na španělštinu. Mým problémem je gramatika, španělsky mluvím v celku dobře pokud pomineme spousty gramatických chyb, španělštinu jsem se nikdy neučila ve škole ale pouze během půl roku studijního pobytu v Mexiku. Avšak fakt, že se domluvím lépe než jiní absolventi zkoušky, není zohledněn a vyžaduje se úroveň při které si člověk s přehledem a bez problému přečte Lorcu v originále. Zkoušku budu skládat již na potřetí a tedy je důležité abych ji udělala, chci se španělsky naučit pořádně, ale do zkoušky už moc času nezbývá. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný víkend.

Komentáře k Jazykové zkoušky

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Jul 26, 2014
starstarstarstarstar