Ankety - výsledky Kolik hodin předmětu Jak se učit mohli absolvovat studenti

od Libor Činka

Učí se na školách nejdůležitější předmět?

Výsledky ankety Kolik hodin předmětu "Jak se učit" mohli studenti absolvovat na školách od základní po vysokou je vidět na obrázku výše, podrobná statistika je zviditelněná těm, kteří ji doplní svou zkušeností - viz tlačítko Ankety vlevo na liště.

Údaje jsou platné pro:

Search Results Anketa: Uci se na skolach umeni ucit? from 26 February 2008 to 15 June 2010

Odpověď na otázku:
Učí se na školách nejdůležitější předmět?
kladu na svých kurzech už mnoho let a výsledky odpovídají těm, které ukazuje průzkum.

Držím palce všem učitelům, kteří pro to něco stále dělají, ti se mohou právem nazývat učiteli.

Držím palce studentům všech typů škol, aby je učilo co nejvíce moudrých učitelů a osobností, které jsou opravdovým příkladem toho, jak se má učit.

+ + + + + + +
Další reakce zobrazíte kliknutím na:
Click here to read or post comments.

Svoje tipy či dotazy k tomu příspěvku dodáte kliknutím na "Click here to post comments" nebo "Click here to read or post comments" nebo "Join in and write your own page! It's easy to do. How?". Video návod najdete níže.

Komentáře k Ankety - výsledky Kolik hodin předmětu Jak se učit mohli absolvovat studenti

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Jul 01, 2010
starstarstarstarstar
jak se učit
od: Hanka

Jen tak dál, je to třeba ukazovat.

Když jsem se ptávala svých blízkých a známých, často jsem slýchávala jen jedno slovo: "No, normálně".

Co takhle ještě anketa Jak být uspěšný? I když to asi tolik nepatří do této oblasti?