ANKETY - STUDIUM

Následující ankety obsahují odpovědi na jednoduché otázky.

Odpovědi sbírám přes dvanáct let na mých kurzech* i přednáškách na prestižních školách.
Podívejte se na ně a jakmile upřímně odpovíte, začnete objevovat pravdu
I pokud jste mi někdy na kurzu odpověděli na tyto otázky, pomůže, když na ně odpovíte vybráním odpovědí.
Dostanou se tak do konkrétní podoby grafu spolu s odpověďmi dalších lidí. Pomůžete tak zviditelnit to, o čem se nemluví, a co tedy může skrytě jako virus páchat ohromné škody. Pomůžete druhým pochopit, co si neuvědomovali.

Pro mnohé je léčivé uvědomit si, že problémy, které měli, mají i druzí. Rovněž odhalení, kde je problém, mnohé zbaví zbytečných stresů
a komplexů.

Využijte tedy i ankety - studium pro sebe i pomoc druhým. Pak můžete využívat informace na těchto stránkách k snadnějšímu a rychlejšímu dosahování vašich cílů.

Jsou lidé, kteří nemají zájem, aby vaše zkušenosti pronikly na světlo světa. Jakožto psychoterapeut, ke kterému chodí celá řada dětí
a studentů vystresovaných chováním mnoha učitelů i rodičů vím, že je na místě prolomit ledy mlčení a ozvat se. K tomuto pomohou vaše odpovědi.

Odpovědi v ankety - studium se každému po vyplnění objeví zpracované do grafu. Vaše odpovědi jsou proto anonymní, ale věřím,
že v rostoucím množství zapůsobí.

Jakymi zdroji vas vybavila skola?

Prosím vložte slovo, které vidíte níže. (Pokud jej nevidíte, klikněte pro vyslovení slova a pak jej zapište.)