Angličtina za přijatelnou cenu

od Adriana

Dobrý den, zajímám se o Vaše postupy už delší dobu. Včera jsem sledovala Váš webinář, který se mi dost líbil. Váš kurz Anglicky fantasticky bych ráda navštívila, ale vzhledem k tomu, že jsem šestnáctiletá studentka SŠ si to bohužel nemohu dovolit, rodičům to přijde hloupé a Váš kurz by mi nezaplatili....Snažím se učit angličtinu různými jinými způsoby, ale výsledky nejsou moc obstojné. Ve škole se jí učím už skoro 10 let a neumím bohužel téměř nic. Pokud bych Vás mohla poprosit. Doporučil byste mi nějaký způsob jak se angličtinu mohu co nejlépe naučit? Za 2 roky plánuji jít na VŠ a angličtinu budu potřebovat, také se mi tento jazyk líbí a chtěla bych jej ovládat. Vaše rada by se mi moc hodila a velmi jí ocením.

Předem děkuji za odpověď, Adriana

Komentáře k Angličtina za přijatelnou cenu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Oct 09, 2014
starstarstarstarstar
Varianty, jak se naučit angličtinu
od: Libor Činka

Hezký den, Adriano, máte více možností: ta první pro Vás bude nejpřístupnější: využít zejména pátou a šestou kapitolu mé knihy "Ovládněte svůj mozek". Druhá po AF online je týdenní kurz Angličtina s hypnózou viz informace například na: http://www.anglictina-s-hypnozou.com/ a termíny na našich hlavních stránkách www.cetros.cz

Vedl jsem velmi rozsáhlý výzkum a žijeme v naprosto paradoxní civilizaci, kde vzdělávací proces nezahrnuje učení, jak se učit - výzkum z dané oblasti jsem popsal v mé knize. Mohl bych hovořit dlouze o tom jak špičkoví sportovci využívají hypnotického soustředění či o tom, jak za mnou chodí lidé, abych je podobně psychologicky připravil před zkouškami. Je pochopitelné, že rodiče mohou být skeptičtí, vždyť oni nic takového nemohli zažít, podobně jako nikdo z učitelů nesoutěží na světové mozkové olympiádě a tak o ní neví. Nemají tak proto znalosti, které jsou klíčové pro pochopení, že úspěchu se lze učit jen od nejúspěšnějších. Vy to můžete časem dokázat, pokud opravdu půjdete správným směrem. Díky angičtině se před Vámi otevřel svět nových možností.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka, psychoterapeut, kouč